Kaski motocyklowe

kaski motocyklowe-cover

Moto kaski motocyklowe

Integralne kaski motocyklowe są przeznaczone dla sportowców motocyklowych. Te kaski moto obejmują całą głowę, w tym oczy i podbródek.

Składane hełmy na motocyklu pozwalają na huśtawka z przodu, nie tylko splot, ale także ochronę podbródka.

Otwarte hełmy na motocyklu nie mają ochrony podbródka i są przeznaczone przede wszystkim dla właścicieli skuterów. Ich wyborem jest również przyciągające uwagę motocyklowe moto przeznaczone dla właścicieli Chopper.

Krzyżowe kaski rowerowe są lżejsze niż kaski motocyklowe do normalnego ruchu drogowego.

Nowoczesne kaski motocyklowe zwykle mają zaawansowaną poliwęglanową kompozytową powłokę (APC), dzięki czemu łatwo dostać się na motocykl, ale są bardzo mocne. Wnętrze kasku powinno być odpinane antyalergiczną podszewką.
Wszystkie modele kasków są wyposażone w intercom przewodowy lub bluetooth z naszej oferty oraz skórzane i tekstylne ubrania motocyklowe.

Podkategoria

 • Integralne

  Integrowane kaski motocyklowe

  W tej kategorii znajdziesz motocykl z wbudowanym kaskiem. Zintegrowane silniki hełmu zostały zaprojektowane dla Supersport i Enduro. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze.

 • Modularne

  Modularne kaski motocyklowe

  W tej kategorii mamy do wyboru przechylny kask motocyklowy. Składane hełmy moto są dostępne w magazynie, natychmiast dostępne. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę na temat wyboru odpowiedniego kasku.
  Oprócz naszych kasków możesz także kupić odzież, rękawice, akcesoria do siekania i inny sprzęt.

 • Otwarte

  Otwarte kaski motocyklowe

  W tej kategorii mamy do wyboru szeroki wybór kasków. Moto otwarte kasku jest głównie w magazynie, natychmiast dostępne. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę na temat wyboru odpowiedniego kasku.
  Wszystkie modele kasków doskonale nadają się do hełmów interkomowych 2 do komunikacji między pilotami.

 • Enduro, Cross

  Motocrossowy kaski motocyklowe

  W tej kategorii mamy do wyboru hełmy rowerowe Enduro i crossowe. Hełmy Enduro i cross-country są najczęściej w magazynie, natychmiast dostępne. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę na temat wyboru odpowiedniego kasku.

 • Akcesoria
 • Gogle motocyklowe